^

 • 1 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 2 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 3 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 4 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 5 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
.

.


Włóki

strona sołecka

Facebook

Licznik odwiedzin

079865

Twoje IP: 34.229.63.28
2023-12-11 10:11
Sołtysi i przedstawiciele rad sołeckich z gminy Dzierżoniów spotkali się wczoraj w Uciechowie, aby podsumować kolejny rok pracy. Ze względu na pandemię koronawirusa rozstrzygnięcie konkursu „Kreatywne Sołectwo" odbyło się w innej niż dotychczas formule i zostało połączone z comiesięczną naradą sołtysów. Lokalni liderzy walczyli również o tytuł „Supersołectwa" w turnieju minigolfa.
Konkurs „Kreatywne Sołectwo" podsumowali Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski i jego zastępca Jolanta Zarzeka.
Tym razem najlepsza okazała się Wieś Włóki, która za zajęcie I miejsca otrzymała nagrodę w wysokości 10 000 zł. Drugie miejsce zajął Uciechów (nagroda w wysokości 6000 zł), a trzecie – ex aequo – Myśliszów i Dobrocin (po 4000 zł). Ponadto komisja postanowiła przyznać wyróżnienia dla sołectwa Jędrzejowice za zajęcie V miejsca - nagroda w wysokości 1500 zł oraz sołectwa Ostroszowice – VI miejsce i 1000 zł.
Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią przedstawiciele gminnych wsi walczyli o tytuł „Supersołectwa" w XIII Gminnych Zmaganiach Sołectw, które również odbyły się w zmienionej formule. Sołtysi i przedstawiciele rad sołeckich wzięli udział w turnieju minigolfa. Po zaciętej rywalizacji tytuł "Supersołectwa" wywalczyli mieszkańcy Sołectwo Jodłownik. Drugie miejsce zajął Tuszyn, a trzecie - Książnica .
Dziękujemy sołtysom, radom sołeckim i mieszkańcom gminy za aktywność, duże zaangażowanie i wiele pozytywnych emocji. Wierzymy, że już niedługo będziemy mogli spotkać się w dużo większym gronie

 

Copyrigcht © 2023 Wieś Włóki