^

 • 1 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 2 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 3 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 4 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 5 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
.

.


Włóki

strona sołecka

Facebook

Licznik odwiedzin

053098

Twoje IP: 44.192.38.49
2023-01-30 11:25

1 maja 2019 r. na placu sportowo-rekreacyjnym we Włókach odbył się VIII Turniej Piłkarski o Puchar Sołtysa wsi Włóki połączony z piknikiem charytatywnym.

Do rozgrywek ostatecznie zgłosiło się 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Po rozegraniu 14 spotkań ostatecznie zwycięzcą turnieju został zespół „Sparta” Dzierżoniów, drugie miejsce przypadło drużynie „FC Ulańce”, a na najniższym stopniu podium znalazła się „ISKRA” Kiełczyn. Najlepszym strzelcem turnieju został Łukasz Grzywiński, a bramkarzem Daniel Kaja. Puchary oraz medale dla występujących drużyn i zwycięzców kategorii indywidualnych wręczył Marcin Pięt – Sołtys wsi Włóki.
Równolegle do turnieju piłkarskiego odbywał się piknik charytatywny na rzecz jednej z mieszkanek Włók. Wśród atrakcji dla przybyłych gości zostały zorganizowane m. in. dmuchane zamki, popcorn, stoisko z zabawkami, malowanie twarzy, prezentacja OSP Tuszyn, pokaz zumby czy zaplecze gastronomiczne, będące dziełem wielu osób, które w ten sposób chciały włączyć się w ten szczytny cel.
Sołtys i Rada Sołecka wsi Włóki serdecznie dziękuje wszystkim drużynom za udział w zmaganiach sportowych oraz jest niezmiernie wdzięczna wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji pikniku charytatywnego.
Sołectwo Włóki

 

 

Copyrigcht © 2023 Wieś Włóki