^

 • 1 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 2 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 3 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 4 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
 • 5 Włóki
  Wieś leżąca w gminie Dzierżoniów
.

.


Włóki

strona sołecka

Facebook

Licznik odwiedzin

007011

Twoje IP: 3.237.94.109
2020-09-29 12:38

Szanowni Państwo,
Drodzy Mieszkańcy Włók,
dwa miesiące temu dobiegała końca moja pierwsza kadencja w roli „gospodarza” sołectwa Włóki. Dokonując podsumowania tego okresu nie sądziłem, że 11 marca 2019 roku w Dniu Sołtysa spotka mnie niezwykły zaszczyt otrzymania z rąk Pawła Hreniaka - Wojewody Dolnośląskiego wyróżnienia za działalność w 2018 roku.

Już samo znalezienie się w tak doborowym gronie około 100 nominowanych było dla mnie miłym akcentem, a ostatecznie zajęcie 4 miejsca (ex aequo z 3 innymi osobami) jest „małym szokiem”. W tym miejscu pragnę podziękować władzom Urzędu Gminy Dzierżoniów za to zgłoszenie.
Ta nagroda/wyróżnienie nie jest tylko i wyłącznie moim sukcesem, ale ma ona swoich budowniczych w osobach, które przez ten okres czasu aktywnie mnie wspierały. Dając możliwość wspólnego realizowania kulturalnych i materialnych przedsięwzięć. Jeszcze raz dziękuje z całego serca za Wasz trud i zaangażowanie. Cieszę się, że po raz kolejny sołtys z terenu Gminy Dzierżoniów zyskuje uznanie na forum województwa dolnośląskiego czy jak bywało wcześniej również na arenie krajowej. Jak uczyć się to od najlepszych, chciałoby się rzec. Dziękuje Wam za cenne doświadczenie.
Sama gala została zorganizowana w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Uważam, że swoją oprawą uroczystość spełniała wysokie standardy, tym samym oddając wielki szacunek blisko około stu osobowej grupie dolnośląskich sołtysów, którym towarzyszyli przedstawiciele gmin. Na potwierdzenie moich słów niech świadczy wspaniały występ Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych we Wrocławiu oraz uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia Grażyny Bacewicz.
Poniedziałkowe popołudnie w dużej mierze skupiło się na licznych telefonach i smsach z gratulacjami. Za które serdecznie dziękuje. To kolejny dowód, że wspólna praca przyniosła widoczne efekty, a dla mnie to bardzo ważny moment. Podsumowując, to chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w pracę na rzecz Włók w ostatniej kadencji. Zdajać sobie sprawę, że momentami godziła ona w Wasze obowiązki rodzinne i zawodowe, bo doskonale wiem, że prace społeczne pochłaniają sporo czasu i energii. To wyróżnienie jest również dedykowane dla Was. Mam nadzieję, że kolejne ważne zadania realizowane na terenie Włók w najbliższym czasie i kilku najbliższych latach potwierdzą, że ta nagroda trafiła w odpowiednie ręce i będzie kolejnym pozytywnym krokiem w kierunku rozwoju naszej miejscowości. Czego sobie i mieszkańcom życzę.
Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami,
Marcin Pięt
Sołtys Sołectwa Włóki

Linki

http://www.ug.dzierzoniow.pl/images/herb.png

 

http://www.umwd.dolnyslask.pl/fileadmin/user_upload/wks/logotyp-umwd_nowy.jpg

 

http://bibliotekamoscisko.pl/wp-content/uploads/2016/02/logo-z-ksiazka.jpg

 

http://sptuszyn.edu.pl/images/logo160.png

http://zgpd7.bip.ornak.pl/pl/bip/fo_zgpd7_logo.jpg

Copyrigcht © 2020 Wieś Włóki